MALATYA TEREYAĞI

tereyagi-tarvet-siroMarkamız ismini Malatya / Pütürge de yer alan Şiro Çayından almakta olup saflığı ve berraklığı temsil etmektedir. Markamızın bünyesinde başta Tereyağı olmak üzere yöresel bir lezzet haline gelen Malatya Peyniri yer almaktadır. Battalgazi Süt Çiftliğimizden temin ettiğimiz sütümüzü işleyerek elde ettiğimiz ürünleri  “Şiro” markası altında siz değerli müşterilerimizin tercihine sunmaktayız.

Şiro yöremizin geçmişten günümüze gelen lezzet kodlarını ustalıkla işlemeye devam edip geleneklerinden ve kalitesinden ödün vermeyen anlayışıyla müşterilerimizin vazgeçilmez tercihi olmaya devam etmektedir. Kalitenin bir marka için en büyük reklam olduğunu vurgulayan Tarvet Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet KILIÇ ;

Şiro markası ile başta tereyağı olmak üzere Malatya Peyniri ile ilgili çok güzel geri dönüşler alıyoruz. Malatya başta olmak üzere İstanbul ve Ankara da hızla büyüyen bir pazarımız söz konusu, kalitemizin farkındayız, özgünlükten ödün vermeden çalışmaya devam edeceğiz. Şiro Malatya’nın bağrından kopup sofranıza kadar süzülen bir lezzet yolculuğudur. Bu lezzetten mahrum kalmamanız dileğiyle”

sirosiro-tarvetşiro tereyağlarıafis

siro-kova-tereyagisiro-guvec

topak-siro-tereyagi